ד"ר יונים

הדברת יתושים

יתושים הם דבר טורדני שחייב למגר, הם מציקים לנו 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ללא חופשות או חגים, מחצית מאיתנו חוטפים הרבה עצבים וכאבי ראש מהתמודדות עם יתושים. 

כמובן שהיום במאה ה-21 יש אינספור פתרונות ודרכים יצירתיות לפתור את בעיית היתושים,

אך הפתרון הטוב ביותר הוא הגבת יתושים, הדברת יתושים היא אולטימטיבית ונשמרת לאורך זמן,

והיא בעיקר יעילה הרבה יותר מפתרונות אחרים, כמובן שיש מחשבה רבה של זול או יקר יותר אך איכות תמיד משתלמת במקרה של הרחקת יונים

סוגי הדברת וצמצום יתושים: 

יש אופציות רבות להיפטר מבעיית היתושים, יש אופציות זולות ויקרות. לכן שימו לב טוב ובחרו את האופציה הטובה ביותר עבורכם לדוגמה- הדברת מעופפים

  • מלכודת דבק- זה בדרך כלל משטח צהוב שאפשר לתלות במקומות מסויימים ויש לו ריח שמושך את הזבובים והם נדבקים עליו, זו אכן פיתרון זול מאוד ואולטימטיבי אך הוא לא נראה יפה לעין כשמצטבר עליו מיליון יתושים, אך לאלה מביניכם שמחפשים פתרון זול ועצמאי זה בדיוק בשבילכם.
  • ● מלכודת חשמלית- זו אופציה ידוע, כיום יש בהרבה בתים מין כופסא קטנה כזו שנראה כמו בית כלא והיא מפיצה אור, ברגע שהיתושים נמשכים אליה היא מחשמלת אותם ובכל ממגרת את תופעת היתושים, היא אכן יעילה ועצמאית אל טיפה יקרה יותר ממלכודת הדבק. 
  • הדברה- הדברה זה בדרך כלל טוב לגינות או לאזורים חיצוניים, זה מתאים גם לבתים אך הרבה אנשים יעדיפו להדביר את הגינה שלהם ולהשתמש בדברים עצמאיים יותר לאזור של הבית, לכן הדברת יתושים זה הפתרון האולטימטיבי לבעיית היתושים שלכם באזור החיצוני של הבית. 

מחיר הדברת יתושים: 

מחירי הדברות יתושים נאים במחיר התחלתי של 600 שקלים

אך המחיר תמיד יכול לרדת או לעלות מכיוון שזה תלוי בעיקר בסוג ההדברה שאתם מעוניינים,

גודל האזור שאתם מעוניינים להדביר ועוד,

לכן חשוב שתתייעצו עם בעל מקצוע כך שתוכלו לקבל הצעה מדויקת לפי המצב שלכם,

בנוסף בצעו השוואת מחירים בין חברות הדברת יתושים מתחרות כך שתמצאו את המחיר האידיאלי עבורכם מבלי לשלם הון

מלאו פרטים ונחזור אליכם: