ד"ר יונים

הדברת יתושים טבעית

כמובן שהבעיה העיקרית שלנו היא בעיית היתושים, במיוחד בימי הקיץ החמים,

היתושים נדבקים אלינו מוצצים לנו את הדם ומשאירים לנו כאבי ראש של גירודים לפחות לחמישה ימים, לכן רובנו לא מעוניינים בהם, ורצוי דרך יצירתית להיפתר מהם. 

כמובן שיש את הדרכים הרגילות שהם: סוגים שונים של הדברות, פתרונות של עשה זאת בעצמך או כל מיני מלכודות פשוטות שאפשר לקנות בחנות הקרובה לביתך.

אך כיום יש גם פתרונות טבעיים, כלומר הם כנראה זולים יותר מהדברות וקניית מלכודות מסובכות. 

סוגי הדברות יתושים טבעיות: 

כיום יש דרכים טבעיות להדביר את היתושים ללא צורך בהזמנת מדביר או בשימוש בחומרים שאתם חושבים שהם לא יהיו טובים לאזור ההדברה,

לכן אנשים מצאו שמנים מסוימים טבעיים בהחלט שדוחים את היתושים ובכך מונעים מהם להתקרב למקום הרצוי מזמינים גם הדברת נמלים בבית.

  • שמן אקליפטוס לימוני- שמן האקליפטוס נמצא כדוחה יתושים, אין צורך למרוח על הגוף את השמן או כל דבר אחר פשוט טפטפו כמה טיפות ותראו איך היתושים אינם מתקרבים אליכם. ● שמן צינטרונלה- בשמן הצינטרולה יש מרכיב בשם ״הסיטרוסי״ בפירות ההדר, בהרבה חומרים דוחי יתושים יש את סוג השמן הזה, יש לו ריח פירותי חזק שדוחה את היתושים וכך מונע מהם לעקוץ אתכם. 
  • שמן לוונדר- גם הוא בדומה לשמן צינטרונלה הוא מרכיב מאוד חשוב בהרבה תכשירים נגד יתושים, שמן הלוט דר ידוע גם הוא כמרחיק יתושים טבעי ואף מפיץ גם ריח נעים. 
  • שמן נים- שמן הניק מופק מעץ הנים ומקורו בהודו, גם הוא ידוע כמרחיק טבעי של יתושים אך אם תוסיפו לו כמה טיפות של שמן לוונדר הוא יעבוד טוב יותר. 

מחיר הדברת יתושים טבעית: 

ההדברה הטבעית היחידה שיש היא הדברה ירוקה במקרה של הדברת מעופפים

הדברה ירוקה היא בעצם הדברה מחומרים אורגניים בלבד שאינם מזיקים לסביבה, לכן אם אתם בכל זאת מחפשים הדברה שימו לב טוב שזו הדברה ירוקה כך שהיא לא פוגעת בסביבה, לא חודרת למי תיהום והיא לא מסכנת בני אדם

מלאו פרטים ונחזור אליכם: