ד"ר יונים

הדברת זבובים

זבובים הם בעיית חיינו, הם בעיקר מציקים לנו 7/24 ו4 עונות בשנה,

כמובן שבקיץ הם מתעלים על עצמם ומציקים עוד יותר

אך הדבר הוא בלתי נסבל לא משנה באיזה שעה ביום ואם קר או חם, לכן אם יש לכם בעיית זבובים בבית הדברת זבובים היא פתרון אולטימטיבי, יעיל ומהיר. 

כמובן שיש גם שיטות ביתיות להדברת זבובים או הדברת מעופפים כגון 

רשתות על החלונות, מלכודת דבק לתלייה שאתם יכולים לקנות בחנויות שונות, מתקן חשמלי לדחיית יתושים, מלכודת אור ועוד. 

אך תמיד עדיף למגר את הבעייה מהשורש ולהזמין הדברה לזבובים שנמשכת לאורך זמן. 

סוגי הדברה לזבובים: 

יש דרכים רבות להיפטר מהזבובים אך זה תמיד נראה כאילו הם לא מפסיקים לחזור, לכן חשוב למצוא פתרון יעיל וטוב לזמן הארוך להדברת חרקים

  • מלכודת דבק- זה בעצם מן מתלה דבק עם ריח שמושך אליו את הזבובים והם נדבקים אליו, זה מאוד זול והרבה אנשים מעדיפים להשתמש בזה על פני דבר אחר אך לרוב כל מראה הזבובים המתים לא נותן מראה מזמין להיכנס לבית. 
  • מתקן חשמלי לדחיית יתושים- גם זה בין אחד הפתרונות הנפוצים והזמינים ביותר להרבה בתים בישראל, אתם תולים או מניחים את המתקן החשמלי במקום רצוי ונדלקת נורה, הזבובים כמובן נמשכים לאור ומתחשמלים, כמובן שהוא יעיל ובאמת פותר את הבעיה אך חשוב להיזהר מידיים של ילדים קטנים. 
  • הדברה- הדברה לזבובים יכולה להיות בכל מקום אפשרי גם בגינה שלכם, ואם אתם שואלים את עצמכם אם זה יחזיק, אז כן. הדברת זבובים איכותית תחזיק להרבה זמן ותיהיה יעילה לא פחות. 

מחיר הדברה לזבובים: 

כמובן שהמחיר תלוי בהרבה דברים כגון: סוג הדבר שתרצו או גודל המשטח שתרצו להדביר,

המחיר ההתחלתי הוא החל מ- 250 שקלים ומעלה,

כמובן שאין זה מחיר קבוע לכולם מכיוון שכל חברה עובדת עם מחירון עצמי לכן חשוב מאוד שלפני שאתם מזמינים מדביר לזבובים עשו השוואת מחירים ומצאו את המחיר המשתלם עבורכם

מלאו פרטים ונחזור אליכם: