ד"ר יונים

הרחקת חולדות

חולדות הם בעצם חיה נורא לא נקייה, היא מכרסם בגובה של 10 ס״מ עם זנב ארוך ואוזניים שפיציות, קצת דומה לעכברים רק גדול יותר. 

החולדה היא חיה נורא חכמה ואינטילגנטית לכן קחו זאת בחשבון כשאתם מנסים להיפטר ממנה, מהחולדות קשה מאוד להיפטר ולרוב זה לא בא בקלות. 

כיום גם פיתחו דרכים רבות להיפטר מהחולדות על רצויות כך שגם אם אתם אינכם מעוניינים להזמין מרחיק חולדות מקצועי תוכלו לבצע את העבודה בעצמכם

אל דעו שהיא לא תמיד יעילה במיוחד אם מדובר במשפחה שלמה של חולדות שמתמרנות אצלכם, כמו מישהו מקצועי. לכן חשוב שתזמינו בעל מקצוע שיטפל לכם בבעיית החולדות לצמיתות. 

מספר דרכים להרחקת חולדות: 

בעצם יש כמה דרכים להרחקת חולדות, בניהם יש גם דרכים עצמאיות כגון: כל סוגי המלכודות השונים שאפשר לקנות בחנות הקרובה. 

הרחקת חולדות או הדברת מכרסמים לרוב היא לא יעילה מהסיבה היחידה שגם אם תתפסו את החולדה במלכודת המצויינת שלכם ותשחררו אותה במקום מרוחק היא עדיין תוכל לחזור. 

  • מלכודת קפיץ- מלכודת מוכרת לרוב האנשים שמנסים להיפטר מחולדות, בעצם שמים פיתיון. חולדות אוהבות אבוקדו לכן אפשר להניח את הפיתיון וברגע שהיא מנסה לקחת אותו נסגר עליה הקפיץ, שם מרחיק החולדות יקח אותה ויטפל בה כרצונו. 
  • מלכודת דלת- גם מלכודת מוכרת וגם אותה הרבה אנשים מבצעים לבד לפעמים, בדומה למלכודת הקפיץ מניחים פיתיון מסויים ומחכים ברגע החולדה מנסה להיכנס לקחת את הפיתיון הדלת נסגרת עליה, כאן יש שני אופציות או המרחיק יהרוג את החולדה או שהוא ישחרר אותה רחוק ממכם זו החלטה שלכם, אך שוב זכרו שיש סיכוי שהיא תחזור גם אחרי שהרחקתם אותה. 

כיצד מבצעים הרחקת חולדות: 

אם גיליתם סימני חולדות בביתכם יש צורך בהרחקה שלהם וגם בהדברת חרקים,

אך קשה מאוד לבצע הרחקת חולדות מבלי לפגוע בהם, ומלכודות שמשמשות להרחקת בעלי חיים אחרים אינה עובדת על רוב החולדות מכיוון שהם חכמות יותר,

לכן לבצע הרחקה זה לא תמיד יעיל וכמובן שתמיד כיום סיכון שגם אחרי שהרחקתם את החולדה היא תחזור

מלאו פרטים ונחזור אליכם: