ד"ר יונים

הדברת חולדות בגג רעפים

אם זיהיתם חולדות בביתכם חשוב מאוד לא להזניח את העניין, החולדות הם נורא מלוכלכות לכן הם מביאות הרבה מחלות וזיהומים

וכמובן שהם יכולות לנשוך ולהביא לסכנות רבות, אם ראיתם אותם בביתכם ופתאום הם נעלמו אל תיהיו חיובים ותחשבו שאולי הם החליטו לעזוב את ביתכם,

הגיוני יותר שהם פשוט העבירו את עצמם לגג הרעפים שלכם,

לכן חשוב שתתקשרי לאיש מקצוע ותסבירו לא את העניין, הוא יגיע ויבצע הערכת מצב ולפי כך תוכלו לדעת איך להתמודד עם בעיית החולדות. 

הדברת חולדות בגג רעפים: 

כיום סוגי ההדברות אינם רצויות לשימוש כלפי חולדות

מכיוון שלא כל סוגי הדברות מכרסמים עוזרות להיפטר מהחולדות לצמיתות וגם כי ההדברת מסכנות את בני האדם, דבר שהוא אינו מומלץ בכלל.

לכן כדי להדביר את החולדות בגג הרעפים שלנו ראשית נצטרך להתקשר לאיש מקצוע שיבחן את גג הרעפים ויבדוק מהן המקומות הבעייתיים ויטפל בבעיית החולדות שלכם בגג הרעפים על ידי שלושה דרכים: 

1 .מציאות האזורים הבעייתיים שנמצאים בהם חולדות וחפזר רעל בהם כך שאתם לא מסכנים את כל הבית בהדברה מיותרת, אלא המדביר רק מפזר בגג הרעפים שלכם כמות קטנה של רעל במקומות הבעייתיים וכך החולדות יתפסו. 

2 .השיטה השנייה היא מלכודת רלוונטית, כלומר שוב המדביר יבצע סריקה לראות מהו השטח הבעייתי ושם הוא יקים מלכודות רלוונטיות מסוגי המלכודות השונים וכך תוכלו להיפטר מהחולדות על ידי תפיסתם ואחרי המדביר ואתם תחליטו אם להרוג את החולדות או לשחררם בטבע.

3 .והשיטה האחרונה להדברת חולדות והדברת חרקים מגג הרעפים שלכם ובאמצעות טבעית היא על ידי שיטה אולטראסונית,

הדברה אולטראסונית היא בעצם שימוש במכשיר מיוחד שמשמיע גלי קול צורמים שהחולדה אינה יכולה לסבול ולכן היא בורחת מאזור מגורכם. 

הרחקת חולדות באופן טבעי: 

אם אתם בכל זאת מחפשים דרכים טבעיות להרחקת חולדות ולא על ידי הדברה,

זה בדרך כלל יעשה על ידי סוגי המלכודות השונים שתוכלו לקנות ולהניח בעצמכם וכך לאחר שתלכדו את החולדה תוכלו לבחור אם לשחרר אותה או להרוג אותה וכל זה ללא צורך בהדברה והכל טבעי. 

אך חשוב לציין שהרחיקה לא תמיד יעילה מכיוון שהחולדות יכולות לחזור לביתכם

מלאו פרטים ונחזור אליכם: