ד"ר יונים

הדברת חרקים בבית

יש אינספור חרקים שיכולים להיכנס לבית שלנו, חשוב לא להזניח מקרה של חרקים בבית ולהזמין מדביר במהירות האפשרית, כיום יש הרבה דרכים להיפטר מחרקים בבית

כגון: ריסוס נגד חרקים בבית, הדברת נמלים בבית, דרכים עצמאיות על ידי כל מיני מלכודות שאפשר לקנות אך הם לא תמיד יעילות. 

יש הרבה סוגי ריסוס שיכולים להועיל לכם עם בעיית החרקים בביתכם, לכם אל תחשבו שאי אפשר להתמודד עם בעיית החרקים שלכם על ידי ריסוס נגד חרקים והזמינו מומחה. 

סוגי הדברת חרקים בבית: 

כיום יש הרבה סוגי הדברת חרקים בבית שלכם, לא כל הדברה מתאימה לכל החרקים ולא לכל המקומות, לכן לפני שאתם מחליטים על סוג ההדברה שאתם רוצים לבצע בביתכם חשוב שתדברו עם בעל מקצוע שימליץ לכם על סוג בהדברת חרקים הטובה ביותר לבית שלכם. 

  • הדברה אולטראסונית- זו הדברה שמבוצעת באמצעות גלי קול והיא בדרך כלל טובה ליתושים, חרקים ועטלפים. ההדברה מתבצעת על ידי השמעת קולות צורמים שמגרשים את החרקים האלה ומונעת מהם לחזור, היא טובה לאלו שלא מעוניינים לבצע ריסוס בביתם. 
  • הדברה כימית- מתבצעת על ידי חומרים כימיים בלבד על ידי כך שהיא פוגעת ישירות בעצבים של החרק הרצוי והורגת אותו במקום, אך חוב לשים לב שאם לא מרססים במינון ההדברה יכולה לפגוע לא רק בבעלי חיים אלא גם בבני אדם. 
  • הדברה ירוקה- ההדברה הטובה ביותר שאפשר לבצע לחרקים בבית מכיוון שהיא בעצם מחומרים אורגניים בלבד שפוגעים אך ורק בחרקים ואינם מזיקים לבני האדם. 

דברים שחשוב לבדוק לפני שמזמינים ריסוס נגד חרקים בבית: 

הרבה אנשים שוכחים לבדוק דברים מאוד חשובים לפני שהם מזמינים ריסוס חרקים לבית, חשוב לבדוק שלמדביר יש רישיון בתוקף להשתמש בכל חומרי הריסוס ושהוא יודע מה הוא עושה. דבר נוסף הוא לבדוק שיש לו מספר שנות ניסיון בתחום ושהוא יודע להתמודד עם סוג ההדברה והחרקים שאתם מעוניינים להדביר. 

בנוסף תמיד חשוב שתתייעצו עם איש מקצוע לפני כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים בדיוק את מה שאתם צריכים נגד החרקים בביתכם.

מלאו פרטים ונחזור אליכם: